Hakkımızda

ESKOL TRAVEL

 

2005 yılından bu yana   hizmet veren TURSAB kurumuna bağlı 5077 belge numaralı A GRUBU seyahat acentası size daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün kendi hizmet ağını yenilemekte olup ve Muğla yöresinin eşsiz güzelliğini  keşfetmeniznde yardımcı  tavsiyelerde bulunup günlük turlar havaalanı vip transferleri ile kaliteli hizmetlerimize her gün imza atmaktadır. Marmariste ve fethiyede en güvenilir en ekonomik en kolay araç kiaralama şirketi her zaman her daim 2005 yılından bu yana ESKOL TRAVEL. 

 

ESKOL TRAVEL

2005 yılından itibaren araç kiralama alanında faaliyet göstermektedir. Şu anda  MARMARİS VE FETHİYE de  faaliyet göstermektedir.
 
Alanında tecrübeli personel kadrosu ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.

Müşterilerinin araç seçimi konusunda beklentilerine önem vererek filosunda ekonomik sınıftan, lüx ve VIP sınıfa kadar geniş araç filosu oluşturmuştur, böylelikle kiralama süresince araç seçimini rahat  bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlamıştır.
 
Kaliteye atılan imza ESKOL TRAVEL

 

“ KALİTEYE ATILAN İMZA “

“ KALİTEYE ATILAN İMZA “ mottosu ile yola çıkan ESKOL TRAVEL Araç Kiralama`da ekonomik sınıftan lüks, minibüs ve VIP sınıfına kadar ihtiyaç duyulan tüm araçlar filosunda bulunmakta olup müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

 

 marmaris araç kiralama ,fethiye araç kiralama, marmaris rent a car, fethiye rent a car

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.fethiyerentacar.org/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -